Zarejestruj się
Przypomnij hasło

Świat-Kwiatów* - pola obowiązkowe

Od ponad 20-lat działamy w branży kwiatowej na rynku poznańskim. Posiadamy olbrzymie doświadczenie kształtowane corocznie przez dziesiątki wymagających klientów. Nasz firma stworzyła wiele lat temu dział Ślub&Wesele specjalnie aby dbać o jakość usług i zaspokajać indywidualne gusta klientów.

Oferta:

W wielu wypadkach dostosowujemy nasze prace do poziomu finansowego jaki proponują nowożeńcy. Zawsze staramy się być elastyczni. Zapraszamy do naszej siedziby w Poznaniu na ul. Chodzieskiej 18. Po uprzednim telefonicznym potwierdzeniu, nasz konsultant będzie czekał w wyznaczonej godzinie i dniu wraz ze wszystkimi niezbędnymi materiałami poglądowymi. W naszej chłodni można obejrzeć i powąchać wiele kwiatów. Po fachowej rozmowie przy kawie może powstać kosztorys przyszłych prac.
Specjalizujemy się w tworzeniu bukietów ślubnych, udekorowaliśmy setki sal weselnych,pałaców.Stroiliśmy na śluby kościoły w Poznaniu i pobliskich gminach.

Produkty i usługi:

Oferujemy: - bukiety ślubne - butonierki - kompozycje kwiatowe do kościoła - ikebany na stoły - wystrój kościoła: dywany, białe pokrowce, łuki, świeczniki, tiule, drzewka różane - dekoracje samochodów - wynajem aut na ślub: zabytkowe samochody: Rolls Royce, Daimler, Bentley

Adres

Chodzieska 18
60-418 Poznań

tel. 61 665 81 91

tel. kom. 606936464

zobacz na mapieProwadzimy usługi w województwach:

wielkopolskie,  

Rok powstania:

1989

Godziny pracy:

8 - 16

Strona WWW:

www http://swiat-kwiatow.pl

Ostatnia aktualizacja:
2014-09-18 08:57:35

Wyświetleń: 1319