Zarejestruj się
Przypomnij hasło

Facebudka Fotobudka na Wesele* - pola obowiązkowe

Facebudka gwarantuje co więcej odbiorcom: rozmaite tła na każdą okazję zachwycające gadżety, ażeby zabawa był jeszcze lepsza eleganckie albumy na fotografie zdjęcia UV animowane GIF-y pendrive ze zdjęciami branding dla firm

Oferta:

Facebudka to szampańska zabawa na różne przedsięwzięcia, na przykład wesela – jeśli poszukujesz czegoś, czym porwiesz swoich gości, to oferta przeznaczona specjalnie dla ciebie!

Fotobudka Facebudka to specjalna budka foto, która umożliwia robienie unikalnych zdjęć. Wystarczy jedynie nacisnąć guzik, a aparat w budce sam pstryknie fotki i wykona ich wydruk. Można także złożyć zamówienie na publikację zdjęć w internecie. Na wzorze zdjęć można usytuować dowolny wpis, przykładowo imiona oraz datę ślubu, określenie nazwy wydarzenia, imię jubilata lub logotypy firmowe. Użytkowanie fotobudki jest bardzo proste nie spowoduje żadnej trudności nikomu. Uczestnicy zabawy bez wątpliwości będą często korzystali z tej możliwości, żeby zyskać wspaniałe pamiątki z wydarzenia.

Ponadto Facebudka to nadzwyczaj zachęcające ceny, z tej przyczyny nie zapłacisz sporo za fenomenalną rozgrywkę dla siebie i gości wydarzenia. Cena za wynajęcie budki na 2 godziny to tylko 699 złotych.

Facebudka Fotobudka Na Wesele – wejdź już w tej chwili na stronę, żeby zapoznać się z usługą i zarezerwować budkę na dogodny termin!

Adres

Powstańców Śląskich 121
53-332 Wrocław

tel. kom. 577836756

zobacz na mapieProwadzimy usługi w województwach:

dolnośląskie,  

Strona WWW:

www http://facebudka.pl

Ostatnia aktualizacja:
2017-06-02 11:57:31

Wyświetleń: 232