Zarejestruj się
Przypomnij hasło

Kwiaciarnia BACCARA Lucyna Eichert* - pola obowiązkowe

Kwiaciarnia BACCARA – na rynku kwiaciarskim od 1967r. Od 1989r. kwiaciarnię prowadzi Lucyna Eichert - dyplomowany florysta. Realizujemy projekty własne lub inspirowane pomysłami klientów. Naszym atutem jest profesjonalizm, życzliwa obsługa i otwarcie na nowe pomysły i rozwiązania.

Oferta:

Mamy wielu stałych klientów, trafiających do nas z różnych dzielnic Trójmiasta. Rozwijamy sprzedaż dla osób (zarówno z Polski jak i zagranicy) zamawiających poprzez telefon i internet.

Grono naszych klientów stale się poszerza dzięki stale aktualizowanej ofercie, w tym - usłudze zamówień i dostaw na telefon oraz sklepowi internetowemu.

Obserwujemy nowości w branży florystycznej, uczestniczymy w szkoleniach i pokazach. Stale doskonalimy nasze umiejętności i poszerzamy naszą ofertę i zakres świadczonych usług.

W naszej stałej ofercie znajdziecie Państwo większość dostępnych kwiatów i roślin ciętych oferowanych w formie bukietów i koszy oraz doniczkowych również często w formie kompozycji w koszach. Ponadto oferujemy kosze owocowe, kosze ze słodyczami na rożne okazje i jubileusze.

Realizujemy zamówienia specjalne na dekoracje i wystrój wnętrz : obiektów konferencyjnych, bankietowych, biur, sklepów...

Realizujemy kompleksową obsługę florystyczną ślubów i wesel (od bukietu dla panny młodej, świadkowej i butonierek dla pana młodego i świadka poprzez dekoracje pojazdu , do dekoracji kościoła i sali weselnej włącznie).

Zapewniamy również kompleksową florystykę funeralną : wieńce, wiązanki, dekoracje urn, usługę opieki nad grobami.

Adres

Zamenhofa 39A
80-284 Gdańsk

tel. +48 58 341 65 94

tel. kom. +48 603 863 625

fax. +48 58 341 65 94

zobacz na mapieProwadzimy usługi w województwach:

cała Polska, pomorskie, poza granicą Polski  

Rozmawiamy także w językach:

en angielski de niemiecki ru rosyjski  

Liczba pracowników:

5

Rok powstania:

1967

Godziny pracy:

pon.-sob. 8.oo - 19.oo; niedz. 10.oo - 17.oo

Strona WWW:

www http://kwiaty-baccara.pl

Ostatnia aktualizacja:
2016-03-20 22:48:46

Wyświetleń: 447