Zarejestruj się
Przypomnij hasło

Twój Dzień - organizacja przyjęć ślubnych w Krakowie* - pola obowiązkowe

Firma Twój Dzień posiada dziesięcioletnie doświadczenie z powodzeniem działając jako firma eventowa zajmująca się organizacją imprez okolicznościowych w Krakowie i okolicach.

Oferta:

Twój Dzień jest najlepszym rozwiązaniem dla osób, które szukają sprawdzonego organizatora imprezy ślubnej lub okolicznościowej. W obrębie oferty, jaką przygotowała firma eventowa Twój Dzień znaleźć można profesjonalną obsługę wesel, dekoracje światłem na wesele, wynajem fotobudki w Krakowie. A może chcesz zarezerwować termin u dj-a na wesele, także wodzireja mówiącego po angielsku? Tego typu usługi świadczy w Krakowie o okolicach firma Twój Dzień. Zależy Ci na perfekcyjnej organizacji przyjęcia ślubnego lub okolicznościowego? Proponowany przez Twój Dzień Dj wodzirej na wesele to trafiony wybór. Zgłoś się do organizatora imprez ślubnych w Krakowie i przedstaw swoje oczekiwania, a firma eventowa Twój Dzień podejmie się organizacji!

Produkty i usługi:

obsługa wesel, fotobudka na wesele, dekoracje światłem (oświetlenie dekoracyjne na wesele), dj wodzirej na wesele, organizacja imprez ślubnych - Kraków

Adres

ul. Krowoderska 4/9
31-142 Kraków

tel. kom. 501 044 852

zobacz na mapieProwadzimy usługi w województwach:

małopolskie,  

Strona WWW:

www http://www.twojdzien.com

Ostatnia aktualizacja:
2018-08-31 22:55:44

Wyświetleń: 116