Zarejestruj się
Przypomnij hasło

Biuro Podróży S-UNIT TRAVEL* - pola obowiązkowe

www.s-unit.travel.pl Wczasy online Portal rezerwacyjny wczasów: Współpracujemy z największymi renomowanymi touroperatorami z całej Polski między innymi: Rainbow Tours, Itaka, Ecco Holiday, Neckermann, Alfa Star, LogosTour, Grecos Holiday, Sun & Fun i inni.

Oferta:

Portal rezerwacyjny wczasów:
Współpracujemy z największymi renomowanymi touroperatorami z całej Polski między innymi: Rainbow Tours, Itaka, Ecco Holiday, Neckermann, Alfa Star, LogosTour, Grecos Holiday, Sun & Fun i inni.
Organizator wycieczek objazdowych na zamówienie. Dostosowujemy się do potrzeb każdego klienta ustalając plan wycieczki szczegółowo u Państwa na spotkaniach.
Wiedeń, Praga, Budapeszt, Paryż, Rzym, itd.
Bilety lotnicze przez internet:
RYANAIR, WIZZAIR, LOT, LUFTHANSA i inni.
Przewozy krajowe i zagraniczne

Nasze biuro powstało z pasji do podróżowania, która staramy się przekazać na wszystkich wspólnych wyjazdach. Ciągle się rozwijamy i tworzymy ofertę, która pozwoli spełniać te bliższe i dalsze marzenia.
Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie klienta, który następnie wraca po kolejne oferty na wakacje. To dlatego wybieramy wartości, które pozwalają cieszyć się zaufaniem wśród wymagających turystów, pracowników i kontrahentów. Niezależnie od tego, czy zarezerwowana wycieczka to wyjazd 5* all inclusive z hotelem i aquaparkiem przy plaży, czy kameralny 3* hotel ze śniadaniem.

Biuro podróży – oddział Rzeszów
ul. Jagiellońska 9
Telefon do biura: 790-319-139
Biuro podróży – oddział Leżajsk
ul. Mickiewicza 4
Telefon do biura: 731-789-482

Adres

Jagiellonska 9
Rzeszow

zobacz na mapieProwadzimy usługi w województwach:

cała Polska, dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, mazowieckie, małopolskie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie, poza granicą Polski  

Rozmawiamy także w językach:

en angielski  

Strona WWW:

www http://s-unit.travel.pl

Ostatnia aktualizacja:
2015-02-05 05:47:07

Wyświetleń: 494