Zarejestruj się
Przypomnij hasło

Klinika Włosów Hair LAB* - pola obowiązkowe

Nasza Klinika została założona po to, by pomóc osobom, które z wielu powodów utraciły swoje włosy. Osobom, dla których ten problem stanowi frustrację i odbiera radość życia.

Oferta:

W naszej Klinice zapewniamy kompleksowe usługi odzyskania pięknych włosów dla osób cierpiących z powodu ich wypadania, a także osób pragnących poprawić swój wygląd.

Osoby, które chcą swoje włosy leczyć i poprawić ich kondycję decydują się najczęściej na badanie i zabiegi trychologiczne oraz terapię laserową.

Te osoby, które marzą o pięknej fryzurze korzystają z metod zagęszczania włosów, przedłużania, integracyjnych (częściowych) i protez na całą głowę. Zapewniają one nie tylko komfort, ale przede wszystkim naturalność fryzury. Stanowią również bezpieczną alternatywę dla osób, które boją się ryzyka związanego z przeszczepem chirurgicznym lub są rozczarowane rezultatami takiego przeszczepu.

Podczas konsultacji, którą przeprowadza Pani Izabela Szymczak – Właściciel Kliniki, dokładnie zostaje zaproponowana cała procedura odzyskania włosów – albo terapie wzrostu włosów, albo odpowiednia metoda ich uzupełnienia.

Adres

Lanciego 19
02-732 Warszawa

zobacz na mapieProwadzimy usługi w województwach:

cała Polska,  

Rozmawiamy także w językach:

en angielski de niemiecki ru rosyjski  

Strona WWW:

www http://www.hairlab.pl

Ostatnia aktualizacja:
2011-02-22 15:05:47

Wyświetleń: 1029