Zarejestruj się
Przypomnij hasło

Salon fryzjerski Hair Stylist* - pola obowiązkowe

Salon fryzjerski Hair Stylist zlokalizowany w Krakowie to zespół profesjonalnych stylistów fryzur i fryzjerów z pasją i latami doświadczenia w zawodzie. Oferta salonu to pełne usługi fryzjerskie damskie w tym stylizacje fryzur ślubnych. Usługi świadczone są w atrakcyjnych cenach i miłej atmosferze.

Oferta:

W ofercie salonu fryzjerskiego Hair Stylist w Krakowie znajduje się pełen katalog usług z zakresu fryzjerstwa damskiego, męskiego i dziecięcego. Każdy z pracowników ma swoje własne pasje związane z zawodem oraz specjalizacje, jedną z nich są fryzury ślubne.

Zespół doświadczonych stylistów wykonuje indywidualnie stylizacje wieczorowe w tym fryzury ślubne. Fryzjerzy z wieloletnim doświadczeniem specjalizują się między innymi w strzyżeniach oraz blond koloryzacji włosów czy modnego farbowania metodą flamboyage. Wiele możliwych metod koloryzacji, stylizacji czy strzyżeń dostępnych w ofercie salonu fryzjerskiego Hair Stylist pozwala lepiej dobrać fryzurę do gustu klienta, jak i specyfiki i aktualnego stanu włosów.

Podczas pracy wykorzystywane są wyłącznie profesjonalne produkty, farby i odżywki, marek takich jak Daivnes czy Joico, ponieważ to w dużej mierze od nich zależy oczekiwany, długotrwały efekt stylizacji jak i bezpieczeństwo struktury włosów.

Poza jak najwyższą jakością usług dbamy także o dobrą atmosferę, ponieważ chcemy, aby wizyta w naszym salonie była także czasem relaksu i odpoczynku, zapewniając kawę i dobrą muzykę oraz elastyczne podejście do każdego klienta.

Produkty i usługi:

flamoyage, blond koloryzacja, strzyżenie damskie, strzyżenie męskie, strzyżenie dziecięce, fryzury ślubne, stylizacje fryzur, koloryzacja włosów

Adres

Kazimierza Wielkiego 47/55
30-074 Kraków

tel. 12 315 16 41

tel. kom. 796 797 466

zobacz na mapieProwadzimy usługi w województwach:

małopolskie,  

Godziny pracy:

Poniedziałek-Piątek: 09:00 - 20:00, Sobota: 8:00 - 16:00

Strona WWW:

www http://skaczmarzyk.pl

Ostatnia aktualizacja:
2017-05-18 15:39:16

Wyświetleń: 168