Zarejestruj się
Przypomnij hasło

Foto-Mira-Żak* - pola obowiązkowe

Mamy zaszczyt zaprezentować państwu naszą firmę foto-mira-żak, która prowadzona jest przez nas od 1972 roku. Od samego początku specjalnością zakładu jest szeroko pojęta fotografia portretowa, a w szczególności zdjęcia ślubne i okolicznościowe, które dziś są wizytówką naszego zakładu.

Oferta:

My jesteśmy znaną , uznaną , artystyczną rodzinną firmą fotograficzną i sklepem z artykułami fotograficznymi Od 40 lat usługi świadczymy w zakresie fotografii, wykonujemy fotografie do wszystkich dokumentów identyfikacyjnych i dowolnych rozmiarach.My staramy się poprawiać i optymalizować kolorystycznie a następnie ,drukujemy, duplikujemy , retuszujemy, powiększamy, oraz wywołujemy fotografię z materiałów klienta z negatywów, diapozytywów , zdjęć , kart pamięci. Wywołujemy negatywy kolorowe c41. Z unikalnych kolorowych jak i czarno-białych negatywów i diapozytywów, i pozytywów zdjęć wykonujemy dobre zdjęcia i skany , które zapisujemy na CD , dvd lub innym nośniku klienta. Zleć naszemu dobremu firmowemu zespołowi wykonanie zdjęcia studyjnego ślubnego , komunijnego , okolicznościowego oraz zdjęcia dzieci pięknej kolorystyce. Nie zamykamy się w studiu i wykonujemy zdjęcia w terenie. Wykonujemy reportaże i zdjęcia w plenerze. Naszymi ważnymi głównymi i kluczowymi zasadami są emocje oraz opowiadanie historii poprzez zdjęcia i fotografie Na naszej stronie są wizualizacje zdjęć ślubnych w pięknych albumach.

Produkty i usługi:

OBRAZ ZE ZDJĘCIA Poszukując niebanalnego prezentu dla bliskiej osoby,oryginalnej pamiątki dla siebie z ważnej uroczystości, czy po prostu chcąc utrwalić chwilę z życia, warto wybrać niebanalne, drukowane obrazy.

Adres

Dąbrowskiego 6E
84-230 Rumia

tel. 586710571

zobacz na mapieProwadzimy usługi w województwach:

pomorskie,  

Liczba pracowników:

2

Strona WWW:

www http://www.fotomirazak.pl/

Ostatnia aktualizacja:
2016-12-11 12:39:19

Wyświetleń: 249