Zarejestruj się
Przypomnij hasło

Krzysztof Olszyński Fotograf Ślubny* - pola obowiązkowe

Zasięg usług firmy to głównie: fotografia ślubna fotografia okolicznościowa – chrzciny, komunie oraz innego wariantu zdarzenia sesje fotograficzne na zamówienie packshoty fotografia aranżacji wnętrz fotografia architektury

Oferta:

Zakład Sztuka Foto oferuje wszechstronne usługi fotograficzne. Do każdego zadania firma przystępuje indywidualnie i z szerokim zaangażowaniem, wskutek tego zdobyła wielu zaspokojonych odbiorców pośród innych firm oraz osób prywatnych, dla których wykonuje różne sesje fotograficzne.

Zasięg usług firmy to głównie:
fotografia ślubna
fotografia okolicznościowa – chrzciny, komunie oraz innego wariantu zdarzenia
sesje fotograficzne na zamówienie
packshoty
fotografia aranżacji wnętrz
fotografia architektury

Dla zagwarantowania klientom najwyższej próby fotografii firma jest wyposażona w najlepszej klasy aparaty foto oraz profesjonalne jasne obiektywy z zakresem od 14 do nawet 300 mm, co gwarantuje rewelacyjną jakość sporządzonych zdjęć nawet w gorszych warunkach. Przedsiębiorstwo współdziała prócz tego ze studiami foto oraz ma małe mobilne studio, które pozwala na wykonywanie pracy na zewnątrz czy u klienta.

Na witrynie można zapoznać się w tym momencie z wytypowanymi fotografiami firmy w portfolio, które są poświadczeniem najlepszej jakości proponowanych usług.

Krzysztof Olszyński Fotograf Ślubny – zachęcamy!

Adres

Zielińska 20/62
31-227 Kraków

tel. kom. 790 37 37 10

zobacz na mapieProwadzimy usługi w województwach:

małopolskie,  

Strona WWW:

www http://www.sztukafoto.pl/

Ostatnia aktualizacja:
2018-03-27 20:30:24

Wyświetleń: 265