Zarejestruj się
Przypomnij hasło

Design by Kier* - pola obowiązkowe

Zaskocz swoich gości niepowtarzalnym zaproszeniem ślubnym, które stanie się zapowiedzą wspaniałej uroczystości z udziałem rodziny i przyjaciół.

Oferta:

Zajmuję się projektowaniem i ręcznym przygotowaniem zaproszeń ślubnych. Zaproszenia w oryginalnych wzorach przygotowuję z najlepszych papierów dekoracyjnych (są metalizowane i/lub fakturowane) o gramaturze powyżej 200, dzięki czemu dobrze się prezentują.
Wzory które posiadam w ofercie charakteryzują się oryginalnością formatów oraz dodatkami dekoracyjnymi jak lak do pieczętowania czy specjalnie przygotowane grafiki.

Zmawiający ma również niemal nieograniczony wpływ na ostateczny wygląd zaproszenia. Jednocześnie klient może liczyć na profesjonalną pomoc w wyborze zaproszenia.
Poszczególne wzory mogę dowolnie zmieniać, zgodnie z sugestiami zamawiającego lub zaprojektować nowy, niepowtarzalny wzór tak aby zaproszenie stało się zapowiedzią wspaniałych chwil jakie chcą Państwo spędzić w gronie rodziny i przyjaciół.

Oferuję zaproszenia w cenie od 1,30 zł/szt. z personalizacją.

Istnieje możliwość bezpłatnego zamówienia 3 próbnych wzorów.

Dziękuję za zapoznanie się z ofertą i serdecznie zapraszam

Żaneta Szoplik
Design by Kier

Produkty i usługi:

Oferuję również usługi w zakresie projektowania i wykonania dekoracji okolicznościowych: Bukiety ślubne - klasyczne jak również bardziej awangardowe z wykorzystaniem zaskakujących elementów dekoracyjnych. Dekoracje samochodu. Dekoracje sali weselnej kwiatami. Dekoracje kościoła.

Adres

Łosice

tel. kom. 609 622 016Prowadzimy usługi w województwach:

cała Polska,  

Rozmawiamy także w językach:

en angielski  

Godziny pracy:

Od poniedziałku do soboty 9.00 - 18.00, niedziela 12.00 - 17.00

Strona WWW:

www Project-Kier.blogspot.com

Ostatnia aktualizacja:
2014-10-30 08:51:41

Wyświetleń: 687