Zarejestruj się
Przypomnij hasło

Morikai Sp. z o.o.* - pola obowiązkowe

Grupa Morikai świadczy usługi muzyczne i konferansjerskie imprez okolicznościowych: - wesele z tzw. „klasą” - bal sylwestrowy - kameralne spotkanie firmowe - bankiet - walentynki - jubileusz i in. ... Zapraszamy do współpracy!

Oferta:

Dobry zespół na wesele z klasą na śląsku i w województwach ościwnnych.
Zawodowy zespół, który przełamuje stereotyp obciachowego wesela z dominacją "polo" klimatów ;) nadając Państwu uroczystości nowej jakości. Oferujemy oprawę muzyczną na najwyższym poziomie, staranne aranżacje i wierne odwzorowanie wykonywanych utworów muzycznych. Repertuar stylistycznie zróżnicowany, szeroko rozciągnięty w czasie, także i wujek z ciocią i babcia z dziadkiem, jak i kuzyn z kuzynką, czy brat czy siostra znajdą u nas coś dla siebie. (Nie wspominając już o stryjecznych wujach siostry Waszej cioci - babci!). Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tym co mamy do zaoferowania na naszej stronie www.


zespół weselny Katowice, zespół na wesele Gliwice, orkiestra na wesele Ruda Śląska, oprawa muzyczna wesela Pyskowice, zespół na wesele Śląskie, zespół na wesele Śląsk, zespołu weselne śląskie, zespół muzyczny na wesele Gliwice, zespół na sylwestra Katowice, dobry zespół na wesele województwo śląskie, Śląskie zespoły weselne

Produkty i usługi:

usługa muzyczno-konferansjerska wesela, balu andrzejkowego, sylwestrowego, walentynkowego... itp

Adres

Małachowskiego 28
41-200 Sosnowiec

tel. kom. 692-851-636

zobacz na mapieProwadzimy usługi w województwach:

dolnośląskie, łódzkie, mazowieckie, małopolskie, opolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie, wielkopolskie,  

Liczba pracowników:

5

Rok powstania:

2011

Godziny pracy:

24h

Strona WWW:

www http://morikai.pl

Ostatnia aktualizacja:
2017-09-13 00:27:15

Wyświetleń: 634