Zarejestruj się
Przypomnij hasło

RECK DANCE Zespół Muzyczny z Wyszkowa* - pola obowiązkowe

Zespół Muzyczny RECK DANCE Wyszków (Wyszków) mazowieckie

Oferta:

RECK DANCE z Wyszkowa http://www.reckdance.pl/

Jesteśmy na Facebook ; https://www.facebook.com/reck.dance?f...

Oferujemy Oprawę Muzyczną: *Przyjęć weselnych(poprawiny) *Studniówek,* Bali Sylwestrowych i Andrzejkowych *Imprezy plenerowe, oraz wszystkie inne Imprezy Okolicznościowe.

Oferujemy Państwu szeroki, różnorodny repertuar utworów, dobieranych w zależności od typu imprezy i gustów. Gramy różnego rodzaju gatunkimuzyczne: reggae, pop, pop rock, disco, disco polo, tanga , walce, oberki , biesiada, muzyka od lat 60 aż do najnowszych hitów. Nieustannie nasz repertuar poddajemy aktualizacji. W trakcie imprezy potrafimy się doPaństwa doskonale dopasować, zważając przy tym na to, przy czymnajlepiej bawią się goście.

Dysponujemy profesjonalnym nagłośnieniem aby każdy usłyszał i poczuł bit! jak i super oświetleniem aby stworzyć imprezowy klimat sali. Prowadzimy zabawy oczepinowe oraz biesiadujemy z gośćmi za stołami akompaniując przy tym na akordeonie i tamburynie podczas przyjęć weselnych!!! Zawsze staramy się sprawić, by zaproszeni goście długowspominali Waszą wyjątkową imprezę.

Cenisz sobie jakość? Chcesz się świetnie bawić? Lubisz posłuchać różnorodnej muzyki wykonywanej z pasją i zaangażowaniem? Potrzebujesz kogoś, kto z uśmiechem, ale i z klasą poprowadzi imprezę? Zaufaj nam i wybierz nas na Twój zespół muzyczny.

Z NAMI ZAWSZE DOBRA ZABAWA !!! smiley-wink.gif

Adres

Boczna 6
07-200 Wyszków

tel. kom. 602 782 644

zobacz na mapieProwadzimy usługi w województwach:

mazowieckie,  

tlen reckdance@o2.pl  

Strona WWW:

www http://www.reckdance.pl

Multimedia (filmy, utwory muzyczne):

multimedia https://www.youtube.com/watch?v=EQHMqIwLzqI

Ostatnia aktualizacja:
2017-12-26 21:08:11

Wyświetleń: 4065